pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar ortada dünya almasının en önemli nedenlerinden biri nakit ile (UC yöntemiyle) piyes ortamında tuzakışmutaş yapılabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle piyes bağırsakersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle tuzakışmutaş yapabilmek bağırsakin oyuna online yöntemlerle nakit yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile tuzakışmutaş yapabilmek o derece hafif değildir. Çünkü bu anlayışlemler dolar kuru üzerinden muamelat yapıldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok erdemli oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek bağırsakin evet da oyunda daha çokça silah gücü kabilinden hilelere mirvurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü zevat aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin bağırsakine zararlı mukayyetmlar yükleye bileceklerini kaynak ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu kırmızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri bağırsakin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler bağırsakin oyunu daha yavuz oynamanızı sağlayacak ancak yasak olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabilinden hilelere dünya verilmiştir. Hatta bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabilinden hilelere de dünya verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri ortada en korkulu olan ve hesabınızın banlanmasına münasebet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi bağırsakerindeki hayalî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu hayalî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular piyes içerisinde dünya yer kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine mirvurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda aldığınız armağanları dahi kullanamazsınız.

Oyun ortamında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da öteki oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü değanlayıştirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri ortada dünya yer UC hilesini kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu hileler üçüncü zevat aracılığıyla oluşturulduğu bağırsakin bağırsakine zararlı mukayyetmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve tinsel hüsran verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en çok dikkat gören ve öteki oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, aslında piyes yapımcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında mecmu oyuncuların nerede olduklarını seyircilere izhar etmek bağırsakin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü zevat aracılığıyla bu düzenek hacklenerek kötü lakinçlı olarak oyunlarda kullanılmaya mirlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak bağırsakin ötümlü yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çtuzakışmasını engellemeye çtuzakışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi bağırsakin her gün bir kez bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında dünya yer duvarların arkasını görme özelliğine mevla olurlar. Eğer rakip bir engelın arkasında yahut oyunda dünya yer dağ ve tepelerin arkasındaysa bu alengir sayesinde rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz huzursında sizi hızlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakılırsa kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot nazar boncuğu lafız kabilinden görünse de aslında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, gaye kaldırmak yahut bir nesneyi nişan kaldırmak valörına gelirken Bot kelimesi, bir anlayışin kendiliğinden olarak yapılması valörına gelir. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan ahiz valörına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

0
hesappazariniz.com: minecraft premium hesap Ümit Kalko Haberleri

Yorum yapılmamış

No comments yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir