MedreseRadyo Risale i Nur

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine hız kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yapıtı ve çeşitli dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı baştan aşağı karşıtlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe gibi bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta iş veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store gibi uygulama marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Başkaca internet sitesi üzerinden dayalı taksimmleri görüşme ederek ücretsiz şekilde iş alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin Amerika, Avrupa, Asya gibi bir çok kıtada uygulama üzerinden neşriyat yapan uygulama yevmi yüzlerce sayaç dinlenerek dünya suratünde İslamiyet’in elan hızlı teşhisnmasına vasıta ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından konstrüksiyonlarak insanlara ulaştırılması ihmal edilmiyor. Sizde mekân haricinde yaşayan andıran arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını tavsiye ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Başkaca MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile dayalı videolar yayınlar yaparak mekân haricinde bir çok insanoğlunun İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi konstrüksiyonyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey sav ettiriyor. Eserin bu denli yakıcı olduğu bilinmiş olduğu bâtınin uygulama ve diğer sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek yahut izlemek isterseniz sağlam MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça sav ettiren uygulama sahiden görülmeye eder. İnternet sitesi baştan aşağı hareketli uyuma mevla ve bir çok yabancı dilde iş verdiği bâtınin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Doğrusu hali hazırda internet sitesi devamlı vüruttirilmekte ve kullanıma elan şayan bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çalışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan ses sanatçımız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde alıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en kaliteli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en kazançlı şekilde temaşa edilmeye çalışılmaktadır.

Güneş içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce beşer hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en kazançlı şekilde faydalanmaktadır. Doğrusu uygulama marketlerden baktığınız saat uygulamanın noktaının ve indirilme tartıının ne denli yüksek bulunduğunu görebilirsiniz. Buda ummak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması vadiında sahiden berceste bir iş çıavratp insanlara en kazançlı şekilde iş vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur

0
Araç almadan önce yorumlarımızı okuyun. Otobilgisi.com Erdal Can Alkoçlar

Yorum yapılmamış

No comments yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir