Heets Sigara

Heets, elektronik sigara veya IQOS çeyizı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış duman arsa aldığından, sigaraya benzemekle müşterek, geleneksel sigaralardan farklıdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza direkt konulabilen küçük parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede esrar alegori buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, geleneksel sigaralardaki kadar yanma davranışlemi gerçekleştirmezler. IQOS çeyizı kullanan kişiler bâtınin bir dalgalı olarak maruz Heets, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın çekmek bâtınin belli yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) aracılığıyla üretilen ve piyasaya sürülen bir duman ürünüdür. PMI, cihan genelinde en kocaman duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında tanıtmıştır. Heets’in amacı, sigara içme alışhunrizklarını tebdil etmek ve insanların elan az zararlı bir şık https://sigaramiz10.com/heets arz etmek bâtınin geleneksel sigaraların alegori geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine akla yatkın olanı seçebilirler. Lezzetler beyninde mentol, nane, çikolata, vanilya kadar seçenekler bulunabilir. Başkaca, nikotin miktarları da çeşitleme gösterir ve kullanıcının tercihine rabıtalı olarak seçilebilir.

IQOS çeyizı, Heets kullanmaı bâtınin mutasavvertır. Aygıt, dumanü 350°C’ye kadar ısıtır ve bu sayede Heets’in bâtınindeki duman özlerinin buharlaşmasını sağlamlar. Bu iş, dumanün yanması alegori, buharlaşması dolayısıyla açığa çıdem kimyasalların azaltılmasına yardımcı evet. Bu nedenle, IQOS çeyizı ve Heets ürünleri, geleneksel sigaralara bakarak elan az zararlı olarak onaylama edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın çekmek bâtınin belli yaş sınırlamaları bulunabilir. Başkaca, kullanmaı da yöresel yasalara mecburdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin müntesip legal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in geleneksel sigaralardan elan az zararlı olduğu iddiası, PMI aracılığıyla meydana getirilen araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Fakat, ürünün kolaylıkla heets kullanmaı dolayısıyla, temelı uzmanlar aracılığıyla elektronik sigara kadar özge duman ürünleri kadar bağımlılık bünyecı olabileceği dair ikazlar bünyelmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara illet olmuştur. Bazı sağlık örgütleri, Heets kadar duman ürünleri için endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, yürek hastalıkları ve özge sağlık problemlerine illet olabileceğinden düşünce etmektedirler. Başkaca, duman ürünlerinin körpeler üzerindeki etkileri bile atışma konusu olmuştur.

Bununla müşterek, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin geleneksel sigaralara bakarak elan az zararlı bulunduğunu ve sigara bırakma yuğrunda bir adım olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets kadar ısıtılmış duman ürünlerini geleneksel sigaralara dalgalı olarak tanımlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çalışan kişiler bâtınin tercih edilebilecek bir şık olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in geleneksel sigaralara bakarak elan az zararlı olduğu iddiası halen atışma konusu olsa da, ürünün kullanmaı zamanla yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına akla yatkın şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki legal düzenlemelere ve sağlık önerilerine akla yatkın şekilde kullanmalıdırlar.

0
Güzel Korsan Taksi Heets Sigara Fiyat

Yorum yapılmamış

No comments yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir