Gezegenlerin Anlamları Nelerdir?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve sair uzay cisimlerinin insanlar üzerindeki etkilerini inceleyen bir uzay ilim dalıdır. Bu ilim dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce yıldır insanların yaşamlarına semt veren bir mabeyinç olmuşdolaşma ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çtuzakışmalarında, çeşitli uzay cisimlerinin insanların yabanlık özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve hatta gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar alelumum Burç Yorumları adı şeşnda bünyelır.

  • Astrologlar, tevellüt tarihleri, tevellüt saatleri ve tevellüt yerleri kabilinden ferdî detayları kullanarak, insanların burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanlar üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, tevellüt haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlarına hayatlarında akıllıca adımları atmaları için tavsiyelerde bulunur ve teknik gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri beyninde, gezegenlerin hareketlerini belirten astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini temaşa fail ritüel burçları ve tevellüt haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak konum tuzakır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Veladet hariktalrında farklı alanları temaşa fail evlerdir.
Kocaoğlann Burçları Kocaoğlann sene içre ne burçta bulunduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçfecir oluşan bölüt şeklinde bir uzay haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne derece insanların hayatlarına semt veren bir disiplindir. Zaman üstelik insanlar, insanların burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine büyük nispet göstermektedirler. Bununla omuz omuza astrolojinin uygulanması ve yararlanmaı konusunda muayyen görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri namına getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, alelumum tevellüt haritası yorumlamak, yabanlık analizi sahip olmak, aşk ve ilinti astrolojisi, kariyer astrolojisi, mali astroloji, dirlik astrolojisi kabilinden konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin meslekındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında ne meslekte ne derece sükselı olacakları konusunda astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Veladet haritası yorumlamak, astrologların en asıl görevlerinden biridir. Kişinin tevellüt geçmişine, saatine ve namına nazaran hazırlanan tevellüt haritası, kişinin potansiyellerini ve yaşamını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları değerlendirme ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Ancak astrolojinin kategorik bir doğacak tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği de unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kabilinden sükselı astrologlar, astrolojinin sadece bir rehberlik aracı olduğunun altını özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji hakkında daha bir araba vukuf sahibi sürdürmek istiyorsanız, birhayli terimle muhaliflaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin için Astroloji Terminolojisi’ni ayyaşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve tevellüt haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi için kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan baht grupları olarak görülür. Burçlar, bir tevellüt geçmişine nazaran belirlenir ve birhayli kişiye nazaran yabanlık ve gelecekteki vakalar hakkında vukuf verebilir.

  2. Aslan Burcu: Alelumum 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri beyninde doğanlar için kullanılan bir burçdolaşma. Yaratıcı, cöharbi ve özgüvenli yabanlık özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Kamer Burcu: Veladet haritasında Kamer’ın başüstüneğu burçdolaşma. Kamer burcu, bir kişinin birey yönden nasıl hissettiğine, hassasiyetine ve dem aldığı kabilinden yaşfakat şekline sim paha.

Burç yorumlaması hakkında çok bir araba vukuf sahibi sürdürmek için, astroloji terminolojisine aşina sürdürmek önemlidir.

ıstılah Valörı
Veladet haritası Bir kişinin tevellüt çabucak gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Veladet çabucak yükselen burçdolaşma. Kişinin kendini dışa vurum ika şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi hakkında vukuf verir.
Natal harita Veladet anındaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin meslekındaki vakalar ve yabanlık özellikleri ile müntesip ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde aksiyon ederken bir ayrıksı gezegen yahut burçla kesişmesidir. Bu, kişinin meslekındaki etkilere sim edebilir.
Retrolar Bir gezegenin semtünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde değişlemimlere sim edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak azıcık çaba gerektirse de, akıllıca bir şekilde kullanıldığında, yabanlık analizi, doğacak tahmini ve daha katı çok husus hakkında vukuf ita konusunda berenarı değerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

0
Ödeme Seçenekleri Nelerdir? Doğum Haritası Nasıl Oluşturulur?

Yorum yapılmamış

No comments yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir